بعد از عرضه پورت های رسمی پابجی روی تلفن های هوشمند، به نظر می رسد که کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) هم بیکار ننشسته و می خواهد از بازار پرسود بازی های بتل رویال موبایل سودی ببرد
بعد از عرضه پورت های رسمی پابجی روی تلفن های هوشمند، به نظر می رسد که کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) هم بیکار ننشسته و می خواهد از بازار پرسود بازی های بتل رویال موبایل سودی ببرد. ساعاتی پیش این شرکت پورت عنوان محبوب فورتنایت بتل رویال (Fortnite Battle Royale) را برای اسمارت فون ها تایید کرد.

در بازی با منابع مختلفی که به دست می آورید می توانید تله، دیوار یا پل بسازید. پیاده سازی این ویژگی روی اسمارت فون ها چالش های خودش را دارد و باید دید با وجود محدودیت های صفحات لمسی، اپیک گیمز چگونه می تواند از پس آن بر بیاید؛ شاید در مواجه با بازیکن های پلی استیشن ۴ و پی سی، استفاده از کنترلر بهترین راه باشد.

نسخه موبایل فورتنایت

نسخه موبایل فورتنایت بتل رویال ابتدا برای iOS و سپس اندروید منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه بازی مشخص نیست ولی دارندگان آی دیوایس ها از ۱۲ مارس (۲۱ اسفند) می توانند در سایت اصلی برای نسخه بتا ثبت نام کنند. با عرضه پورت رسمی فورتنایت، رقابت محبوب ترین بازی های بتل رویال به تلفن های هوشمند هم کشیده می شود.

در بخش اپلیکیشن های دیجیاتو بخوانید:

فورتنایت از معدود بازی های شوتری است که ویژگی کراس پلتفرم بین موبایل و کنسول های خانگی دارد

بخش عجیب قضیه به وجود تک تک المان های نسخه پی سی و کنسولی در موبایل باز می گردد. اگرچه پابجی و فورتنایت [مقایسه این دو بازی] هر دو بتل رویال هستند ولی چیزی که ساخته اپیک گیمز را نسبت به دیگر بازی های مشابه متمایز می کند، قابلیت ساخت و ساز است.

جالب اینجاست اپیک گیمز وعده داده با یک پورت ساده طرف نیستیم و ورژن موبایل بازی تمام ویژگی هایی که پیشتر در نسخه رایانه های شخصی دیده بودیم را دارد. به همین خاطر و به واسطه همکاری اپیک گیمز با سونی بازیکن های پی سی، موبایل و پلی استیشن ۴ می توانند با یکدیگر بازی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *